13 371 nemovitostí v nabídce

Uložení nemovitosti do oblíbených

Pro přidání nemovitosti do oblíbených je nutné se přihlásit nebo registrovat

Rezervováno
foto 1
foto 2
foto 3
foto 4
Zahrada
990.000 Kč
1/4

Praha-východ - Zdiby, Dlouhá

ID nemovitosti:2152307732
Poslední úprava:2. července 2020

Cena

990.000 Kč
Poznámka k ceně: včetně provize, DPH se neplatí

Popis

Prodám zahradu ve Zdibech - Brnkách v ulici Dlouhá. Zahradu lze využít na rekreaci , nebo pěstování rostlin a dřevin. Nelze zde stavět rodinný dům. Na zahradě se nachází vrtaná studna a je zde umístěna obytná buňka. Celá zahrada je oplocená. Je požádáno o elektrickou přípojku. Přístup z asfaltové komunikace.

Poloha na mapě

Vybavení

Dopravní spojení

  • Autobus
  • Silnice

Parkování

  • Vlastní parkovácí stání

Příjezd

  • Zpevněný

Zdroj vody

  • Studna vrtaná

Cena nezahrnuje

  • Poplatky

Nemovitost nabízí

STANOVÁ s.r.o.
codeOpiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

STANOVÁ s.r.o.Zobrazit kontakt
TOPlist TOPlist